Basketbalový tým Tuři Svitavy zahájil spolupráci se sázkovou kanceláří Maxi-Tip vstupem do evropské pohárové soutěže

27.09.2018
Ilustrační foto
Praha – 24. září 2018 – Basketbal ve Svitavách byl v minulých dnech sportem číslo jedna. Tamní klub DEKSTONE Tuři Svitavy totiž svedl lítou bitvu s tureckým klubem Istanbul BBSK v rámci předkola prestižní soutěže FIBA Europe Cup. Pro domácí Tury sice zápas neskončil dobře, a i přes tuhý odpor nakonec prohráli 74:99, přesto byl čtvrteční večer významný i v jiném směru. Klub totiž uzavřel dlouhodobé partnerství se sázkovou kanceláří Maxi-Tip, která v krátké době podpořila již další sportovní klub, a stává se tak přirozeným podporovatelem sportu v České republice.

„Podpora Turů ze Svitav je pro nás první spoluprací s basketbalovým týmem. Management i tým jsou zde absolutní profesionálové, kteří jdou do všeho naplno a jedna porážka je nevyhodí z rovnováhy. Takový přístup je nám sympatický. Do budoucna plánujeme i další formy spolupráce, ty si ale nechám zatím pro sebe. Příznivci basketbalu ve Svitavách se ale rozhodně mají na co těšit,“ vyjádřil se k novému partnerství spokojeně vypadající Karel Kabrna, předseda představenstva Maxi-Tipu.

Maxi-Tip má v plánu kromě čerstvého partnerství s DEKSTONE Tuři Svitavy v plánu i navázaní dalších spoluprací. Konkrétně se však sázková kancelář, čím dál více podporující český sport, zatím nevyjádřila. Svitavské Tury čeká odveta v Istanbulu ve středu 26. září.

O Maxi-Tipu
Sázková kancelář Maxi-Tip byla založena v roce 1998 bývalými daviscupovými reprezentanty v Přerově v čele s tenistou Jiřím Novákem. Později firmu vlastnil bývalý ministr spravedlnosti Jiří Novák, aby byla v roce 2012 koupena skupinou investorů, pokerových hráčů, sázkařů a bookmakerů. V současnosti ve společnosti vlastní největší podíl rodina investora Karla Kabrny přes firmu Power Bet. Sázková kancelář Maxi-Tip je schopna přijímat sázky v jednotkách milionů korun a věnuje se též sponzoringu oblíbených i méně známých sportů, jako je malá kopaná. V roce 2017 získala od ministerstva financí licenci na provozování on-line sportovního sázení. Mezi její akcionáře patří mj. jeden z nejlepších českých hráčů pokeru Vojtěch Růžička nebo vietnamský byznysmen Luong Phung Nguyen. S pokerem Maxi-Tip pojí i jméno Leona Tsoukernika, majitele rozvadovského Kings Casina a pokerového profesionála, který patří k pravidelným sázkařům u kanceláře.

Kontakty pro média:
Karel Kabrna, předseda představenstva sázkové kanceláře Maxi-Tip, +420 603 456 413
Josef Koukolíček, +420 724 313 971, josef.koukolicek@media-list.cz
Vojtěch Marek, +420 732 630 442, vojtech.marek@media-list.cz
Autorem článku nejsou Domácí noviny
Za obsah článku neneseme odpovědnost

Aktuálně z Svitavska